WOLESCHKO občasník o mé rodině, událostech i místech s ní spojených, jakož i o Olešku a jiných krajích

dvaadvacítky startujou

A je to tady!
Co?
No přece ufouni!
Ale ne, nezblázmil jsem se ani jsem nebyl na dovolené v oblasti 51. Jenom čtu noviny, což by se dalo za určitých okolností brát jako patologická úchylka, neboť, jak se ví, novinářské hyeny lžou a není radno jim věřit. Nu ale kdo chce kam, pomozme mu tam.
A tak už nějakou dobu čtu o balónu, co byl velkej jako panelák a coural se nad Amerikou, kde ho strýček Sam načapal, což ho dožralo (tedy nikoliv balon, ale strýčka Sama) a sundal ho z oblohy někde nad oceánem a teď se hrabe v tom, co do moře dopadlo.
Nu a dneska jsem se dozvěděl, že ať se po nebi poflakuje co poflakuje, v současné napjaté době je to považováno za vetřelce a pokud se to nevohlásí a nevokáže bumášku, startujou dvaadvacítky (opět: neplést s tou tramvají, co jezdí z Bílý Hory přes Mírák do Hostivaře) a pustěj do vetřelce sidewindera.
Tedy jak vidno, v novinách i na obloze je živo. Ovšem dneska se to konečně provalilo: páni generálové nevědí, co to v tom vzduchu plavalo. Bylo to velký jako fordka, nehlásilo se to, nešlo to rozpoznat … nebylo to identifikovatelný … bylo to UFO!
Už jsou tady a bez povolení se poflakujou nad Amerikou!
Kde jinde taky, že ano.
To bude zase mezi odhalovači supertajných informací živo, to se konstruktéři a dešifranti spikleneckejch teorií pomějou. Blbý holt je, že z těch trosek, co se najdou, nepůjde nic určit.
Leda snad, že by materiály vykazovaly struktůru, která se na Zemi nevyskytuje, to by byla jiná, to by se rázem začlo polemizovat, jestli nám pomůžou anebo jestli nás sežerou.
No nic, já se vrátím zpátky na zem, jdu dodělat korektury zatím poslední Ondřejovy knížky a nebudu čekat, až mi novináři předloží důkazní materiál, že sestřelenej byl ruskej frachťák, co startoval z Bajkonuru a měl na rubu deklu vod motoru cedulku "made in china".