WOLESCHKO občasník o mé rodině, událostech i místech s ní spojených, jakož i o Olešku a jiných krajích

robot robotuje

A je to!
Ne, nemíním se plést do taškařic Pata a Mata, toho nejsem hoden, mám tu naopak jeden pozitivní případ opravy. Je to čtrnáct dní, co jsem si tu psal
o vysypaném ložisku v úklidovém robotu a o přístupu servisu, který se dá shrnout do dvou slov: "neopravujeme, vyměňujeme".
Nu a za těch čtrnáct dní, ba ještě dříve, neboť ve středu, přišla poštou ta náhradní převodovka. Ta převodovka za sedm stovek, co ji v tom perfektním servisu vyměňují do třiceti dnů i s prací za lidovou cenu pouhých dvou tisíc korun českých. Ovšem robota si musíte dovézt a odvézt. Cena dodané převodovky byla včetně dopravy.
Převodovku jsem během pěti minut namontoval, jedná se o osm šroubků. Robot robotuje bez vad stejně jako v uplynulých deseti letech.
A poučení?
Pánové servisáci, takhle si opravdu, ale opravdu nevyděláte. To, co si člověk dokáže zajistit sám a v kratší lhůtě, vy dodáváte jako odborný servis za trojnásobek.
Čili: kdyby náhodou tan váš servis nestíhal, posílejte to ke mně, já vám s tím za patnáct stovek provize píchnu. Furt vám eště pětikilo na uživení zbyde.